Marilyn Monroe

Norma Jeane Mortenson

8,4
7 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Monroe

Jestem na "nie"

użytkownik usunięty

Ani zbyt piękna nie była, ani przesadnie utalentowana.... Myślała że seks to wszystko i to chyba był jej błąd..........

użytkownik usunięty

Nie była piękna ??????
Nie była zbyt piękna ????
A kto to mówi ??? I co mu daje prawo oceniania ???
Ja też uważam, że Gregory Peck, Pierce Brosnan i Paweł Deląg nie są zbyt piękni ani nawet utalenotwani (co do Deląga to nawet nie ma sporu), tyle że żadna znana mi pani nie podziela moh'jego poglądu.
A w ogóle, to mając na imię "Gośka" nie pisałbym takich głupot, bo jeszcze mnie za zazdrosną by ktoś potraktował, a skądinąd lustro mogłoby nie wytrzymać próby porównania.
Ale nie zaczepiając a odpowiadając - MM jest symbolem kobiecej urody i seksapilu (co do urody można jeszcze dołączyć Catherine Deneuve), a jakiekolwiek jej zaczepianie, zwłaszcza przez płeć piękną musi być potraktowane jako żałosne.
MM - nadal gwiazda nr 1 światowego kina

Mężczyźni wola blondynki:>
Hm-ja wiec podzielę część Twego pogladu- popieram co do Delaga, ale Gregory Peck...eh? BZDURA!:) Swoja drogą...cóż ładnego w Delagu czy Brosmanie? Myślę że znaczna część płci pięknej zgodzi się iż niewiele; Natomiast co do urody Monroe nie ma co dyskutować- jej piękno stało się symbolem piękna ówczesnego kina, co do tego nie ma dwóch zdań. Osobiście wole urodę Pfeiffer czy Tayler, jednak masz rację że podejrzane jest gdy kobieta poddaje kryytyce piekno Marilyn. Pozdrawiam;);)

użytkownik usunięty

protestuje!
Jestem zdania i to calkiem powaznie, ze Pawel Delag jest ohydny!
Gregory Peck tez, a Brosman ewentualnie do zaakceptowania.
Popieram i to czalkowicie Twoje zdanie, ze jest gwiazda nr.1 swiatowego kina. Jezeli chcesz o niej troche popisac Dungeon, to jestem otwarta na propzycje (maila masz powyzej:-)
papapa
pozdrawiam

???
Hm- a skąd Ty wiesz co ona myślała? Monroe była symbolem sexu swej epoki, ale cóż w tym złego? A czy nie jest utalentowana? Chyba b. mało filmów z nią widziałaś, a szkoda bo np. nazwisko Wildera jest klasą samą w sobie i ten człowiek nie wybierał do swych dzieł byle kogo;

użytkownik usunięty

a może...
Nie zastanawialas sie czy moze w tamtych czasach to wlasnie seks byl wszystkim, a ona go dala? Co Ty na to? A co do jej urody to w kazdych czasach jest przedstawiany inny typ urody za piekny. Kleopatra byla uznawana za piekna, a przeciez ponoc miala duzy nos, co teraz nazwalibysmy ochydztwem. Tak samo bylo z nia. Niektorzy (np. TY) uwazaja, ze nie bvyla ladna. Wtedy jednak byla idealem... Boginia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones